- 5 posebnih draftova za biranje novih igraÄa iz klubova koji nisu izborili prolazak
Ovdje ćemo objasniti kako i na koji naÄin se odvijaju daljnji draftovi. ÄŒlanovi izbacuju ukupno 5 igraÄa iz svoje momÄadi, 4 po pozicijama i jednog po želji.
???: igraÄ po želji
GK: (GK)
DF: (DR, DL, DC)
MF: (DM,(A)MC,(A)MR/L)
FW: (ST)
TakoÄ‘er, ako Älan ne želi izbaciti nekog od petorice igraÄa, može ga zadržati u ekipi, ali onda ne sudjeluje u draftu kada bude trebao birati igraÄa s te pozicije.
13. draft (1. draft)
Redoslijed timova za biranje slobodnih igraÄa se radi pomoću stranice random.org i u ovom draftu natjecatelji mogu izabrati bilo kojeg slobodnog igraÄa. TakoÄ‘er u ovom draftu će svaki natjecatelj kada doÄ‘e na red za biranje napisati koje igraÄe izbacuje iz svoje ekipe.
14. draft (2. draft)
Dvanaest promoviranih timova se dijeli u 4 grupe po bojama (plava, crvena, crna, zelena) kao što možete vidjeti u drugom ss-u.
U 14. draftu će tako ZELENI TIM birati golmana, CRNI TIM jednog od DF pozicija, CRVENI TIM jednog veznog i PLAVI TIM napadaÄa. ZnaÄi, dok Invaders bira golmana u isto vrijeme Kaos Utd, Varda's Secret i Gunners mogu birati željenog igraÄa.
15. 16. 17. draftDakle isto kao i prethodni draft, timovi iz svoje grupe biraju odreÄ‘ene igraÄe u tom draftu, samo se redoslijed po grupama mijenja.
Ako ima kakvih nejasnoća u vezi ovoga sistema, slobodno napišite pitanje u
temu predviđenu za to.