Autor Tema: Naša dica  (Posjeta: 3781 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
Odg: Naša dica
« Odgovori #50 u: 12.11.2018, 19:12:21 »
Povećan je zaostatak za Dinamom, rekao bih da je ova sezona korak nazad. To što nema naslova već četiri sezone nije dobra vijest.

P.S. nikad nisam bio fan ovako velikog broja transfera

Definitivno sezona za zaborav, ali i za bolje slaganje momčadi. Neka te ne zavaraju transferi, jer su to uglavnom mladi poslani u b momčad ili u u19.

Za sad sam jako zadovoljan sa petom sezonom. Eto situacije nakon završenog prijelaznog roka. Mislim da ovo mora bit "ta" sezona za 1. HNL.

Općenito, i mene boli što nisam osvojio, pogotovo jer je bilo situacija u kojima se Dinamo "nudio" za srušit ali jednostavno nisam dovoljno dobro taktički i rezultatski odigrao.

S druge strane, stvarno mislim da kad posložim ekipu da dugoročno mogu imati odličan rezultat i neću odustajati. Sada sam od 25 prijavljenih igrača za LP imao 24 poniklih u RH (izuzev Jakoliša), te 17 poniklih u Hajduku. Jedino Marković nije rodom iz Dalmacije, ali je zato produkt moje škole. Tako da i to valja uzet u obzir.

Ekipa:

Transferi:

Dosadašnje utakmice:

Klub, financije:

Kroz dva mjeseca će završiti program podizanja treninga i za seniore i za juniore na još viši nivo.

bit će bili što su bili

Offline El Nino

• Foi et l'Amour
  • Trener
  • *
« Odgovori #51 u: 12.11.2018, 20:09:37 »
Lose je to sine..nemozes mi 4. sezone bit bez naslova. Ovu sezonu ako neosvojis, bolje odustani

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #52 u: 12.11.2018, 20:48:56 »
Lose je to sine..nemozes mi 4. sezone bit bez naslova. Ovu sezonu ako neosvojis, bolje odustani

Riješeno. Ako ne osvojim, gasim.  ;-)
bit će bili što su bili

Offline 123

• Researcher
  • *
« Odgovori #53 u: 12.11.2018, 21:39:52 »
Nemoj odustati, ajde šta te briga što nisi uzeo duže će ti sejv trajati
"U tebi su tri čovjeka:
Jedan,kakav bi želio biti.Drugi,kakav misliš da jesi.
I treći, kakav si zaista.Tog jedino ne poznaješ."

Offline Zvone Boban™

• Admin
  • *
« Odgovori #54 u: 12.11.2018, 21:44:10 »
Točno to, ako imaš motiva igrati, onda igraj. Ja sam prvi koji bi odustao od toga kada bi osvojio naslov. Znao bih da za napadanje europskog trofeja nemam živaca, tako da nakon osvajanja HNL-a više ne bih imao motiva.

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #55 u: 12.11.2018, 21:44:48 »
Nemoj odustati, ajde šta te briga što nisi uzeo duže će ti sejv trajati

Hvala ti za podršku. Ma neću ja odustati od ovog sejva sigurno. Ali neću više objavljivati ako rezultati ne budu vrijedni pažnje.

Na polu-sezoni sam taman, prvi sam. Ali bio sam i ranije na polu-sezoni prvi, a do kraja bi zeznuo stvari. Vidjet ćemo.

hi
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #56 u: 12.11.2018, 21:49:56 »
Točno to, ako imaš motiva igrati, onda igraj. Ja sam prvi koji bi odustao od toga kada bi osvojio naslov. Znao bih da za napadanje europskog trofeja nemam živaca, tako da nakon osvajanja HNL-a više ne bih imao motiva.

Meni je najveći motiv iščekivanje novih momaka u omladinskom pogonu.. I onda guranje istih.. Pogotovo kad kroz nekoliko sezona poznati igrači rođeni u Dalmaciji svi odu u mirovinu..

Sad mi je najveći gušt čekat svoje "bile tiće" i uz to skautirati omladinske pogone dalmatinskih klubova.

I da, ne pamtim kada sam se zasitio Hajduka jer osjećam nervozu uoči svake utakmice kad znam da istrčavaju na Poljudu pod mojim vodstvom.  :roll:
bit će bili što su bili

Offline Draženko

• Trener
  • *
« Odgovori #57 u: 12.11.2018, 23:44:58 »
Zar bi bilo zanimljivo da i par sezona odjebes sve sta nije rodenl u splitu i osvojis naslov? Samo guraj.

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #58 u: 13.11.2018, 17:13:04 »
Zar bi bilo zanimljivo da i par sezona odjebes sve sta nije rodenl u splitu i osvojis naslov? Samo guraj.

Hvala amigo.  ;)
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #59 u: 14.11.2018, 16:49:59 »

Pralija došao do prve titule prvaka u pet sezona na čelu Hajduka

Peta sezona Pralije na kormilu splitskih "Bilih" je rezultatski najuspješnija do sada. Hajduk je osvojio prvenstvo i kup.

U Europi je klub s Poljuda najprije izborio skupine LP, te osvojenim trećim mjestom nastavio kroz knock-out fazu EL sve do 1/4 finala, odakle su "Bili" ispali od, kasnije se pokazalo, osvajača natjecanja -Tottenhama.

Međutim, Pralija je istaknuo kako nije zadovoljan činjenicom da se njegovoj momčadi ponavlja boljka iz prethodnih sezona, pri čemu misli na značajan pad forme u drugom dijelu sezone.

Pozvao nas je Nenad na neformalni razgovor i proslavu uz čuvenu pašku janjetinu i sir, te kapljicu kvalitetnog vina.

Na sve čestitke Pralija je odgovarao kako se nada da je ovo tek početak pobjedničke ere za splitske "Bile". Na konkretno pitanje kolege koje je bilo usmjereno na njegove podijeljene osjećaje Nenad Pralija odgovara:

"Osvojili smo prvenstvo i kup. Igrali 1/4 finale EL i kada to netko gleda crno na bijelo, ovo je moja najuspješnija sezona. Međutim, izostao je pomak u rezultatu i kontinuitetu dobrih igara, te smatram da smo prvenstvo osvojili ponajviše zbog slabih predstava Dinama.

Za sljedeću sezonu moramo biti puno ozbiljniji, te u kontinuitetu igrati dobro i kvalitetno. Onda ću biti zadovoljan. Težim dugoročnoj kvaliteti, a ne instant uspjesima."

Bez obzira na sve, Hajduk je napokon prekinuo dominaciju Dinama i razveselio svoje najvjernije.

Prva HNL:

Kup:

Europa:

Ekipa:

Transferi:

Napomenimo i to kako je Pralija i našu večer završio pobjednički, osvojivši turnir trešete i briškule.

bit će bili što su bili

Offline El Nino

• Foi et l'Amour
  • Trener
  • *
« Odgovori #60 u: 14.11.2018, 17:14:48 »
Odlicno, svaka cast! Bilo je i vrijeme.
Daj ss najboljih igraca, ali ne regena nego ovih pravih

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #61 u: 14.11.2018, 17:36:37 »
Odlicno, svaka cast! Bilo je i vrijeme.
Daj ss najboljih igraca, ali ne regena nego ovih pravih

Hvala ti, slažem se..  :kee:

Nisu to regeni, nego moja dica  fejspalm

Eto ti mix, a ako te netko posebno zanima slobodno reci:

bit će bili što su bili

Offline franja brat

• Uzmi križ i nosi ga!
  • Admin
  • *
« Odgovori #62 u: 14.11.2018, 17:39:41 »
1/16 i 1/8 EL na jednu utakmicu?

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

There's a light that never goes out!
Tribina Sjever pozdrave ti šalje...

Offline El Nino

• Foi et l'Amour
  • Trener
  • *
« Odgovori #63 u: 14.11.2018, 17:45:04 »
Moze Moro, Sego?

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #64 u: 14.11.2018, 17:50:06 »

Da. Ne znam je li bug ili je kao došlo do promjene u natjecanju..
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #65 u: 14.11.2018, 17:51:18 »
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #66 u: 14.11.2018, 21:19:57 »
Otišao je jedini igrač Hajduka koji nije rodom iz Dalmacije. Ipak, bio je dijete kluba i od prvog dana se znalo da će biti poseban.

Otišao je za rekordan iznos.

Dejo, sretno..

bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #67 u: 15.11.2018, 19:30:37 »
S nestrpljenjem će se čekati kraj sezone i predstavljanje trojice novih-starih igrača Hajduka..

bit će bili što su bili

Offline El Nino

• Foi et l'Amour
  • Trener
  • *
« Odgovori #68 u: 15.11.2018, 19:34:46 »
daj ss sva 3.

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #69 u: 15.11.2018, 19:38:22 »
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #70 u: 19.11.2018, 20:11:06 »

Pralija ponosan na obranu dvostruke krune i željan iskoraka u Europi

Hajduk je šestu sezonu sa Pralijom na čelu ostvario odličan rezultat. Osvojeni su prvenstvo i kup.

Pomak je izostao u Europi, gdje je Hajduk odigrao jako loše, te u skupini ostvario tek 3 neriješena rezultata.

Pralija to pojašnjava činjenicom da je fokus bio na prvenstvu, te je skupinu LP igrala nominalno druga momčad Hajduka iz Splita.

Kadar:

Transferi:

Prva HNL:

Kup:

LP:

Liga je osvojena tek u zadnjem kolu, nakon što je Dinamo poražen od Rudeša, tako da Pralija i dalje ostaje nezadovoljan izvedbama u drugom dijelu sezone, što nije uspio promijeniti ni nakon 6 godina na klupi "Bilih".

Kao što smo ranije objavili, potpisani su dolasci Pašalića, Balića i Teklića, a Pralija najavljuje određene prodaje od kojih su prvi na listi Elez i Milić, koju ulaze u posljednje godine ugovora i imaju dosta jake plaće.
bit će bili što su bili

Offline Sloba

• The Special One®
  • Tekstopisac
  • *
« Odgovori #71 u: 26.11.2018, 15:01:00 »

Mislim da nas to sve čeka u sezoni 22/23 (glupo SP u Kataru '22). SI se sa tim nije dobro izborio ali zavisi i na kojoj verziji on igra (možda koristi neku osnovnu tipa 19.1.0 ili 19.1.1). Bilo je žalbi na ovo tako da ne verujem baš da su i tako krupan problem ostavili za patch narednog meseca tek ali nikada se ne zna sa njima...