Autor Tema: Naša dica  (Posjeta: 3824 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline franja brat

• Uzmi križ i nosi ga!
  • Admin
  • *
Odg: Naša dica
« Odgovori #25 u: 06.11.2018, 14:59:50 »
Bogdan je zvijer. Regeni također vrhunski.
There's a light that never goes out!
Tribina Sjever pozdrave ti šalje...

Offline melo77

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #26 u: 06.11.2018, 15:43:20 »
Gdje je Marko Bulat ?

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #27 u: 06.11.2018, 15:55:00 »
Gdje je Marko Bulat ?

U srcu veznog reda.

bit će bili što su bili

Offline Dial Square

• Necu naslov, smrdi
  • Trener
  • *
« Odgovori #28 u: 06.11.2018, 16:22:30 »
Vrh ideja i odlično mi je sto guras takvim stilom.

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #29 u: 06.11.2018, 17:11:56 »
Vrh ideja i odlično mi je sto guras takvim stilom.

Hvala.. A jedini izuzetak je onaj igrač koji je iz mog omladinskog pogona..

Također, doveo sam jedno mlado krilo, stranac koji je regen u Hrvatskom Dragovoljcu. Doveo sam ga samo jer mislim da ću ga moć dobro prodat. Tako da su tu poneki izuzeci ali nastojat ću i to isključit.

To je taj, njemu neću dati ni sekunde u prvoj ekipi. Posudba koja i pokušat ga prodat.

Eventualno ako se zalomi opet moj neki momak iz omladisnkog pogona a da je top kvaliteta možda mu dam šansu. Ostalo samo Dalmacija.
bit će bili što su bili

Offline franja brat

• Uzmi križ i nosi ga!
  • Admin
  • *
« Odgovori #30 u: 06.11.2018, 17:27:38 »
Pa uvedi sam sebi pravilo neko. Npr mozes dovesti stranca koji je mladji od 21 godine, a za seniore ti moze zaigrati samo ako odigra za juniore ili B ekipu minimalno 2 cile sezone.

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #31 u: 06.11.2018, 17:41:16 »
Pa uvedi sam sebi pravilo neko. Npr mozes dovesti stranca koji je mladji od 21 godine, a za seniore ti moze zaigrati samo ako odigra za juniore ili B ekipu minimalno 2 cile sezone.

Za seniore može isključivo iz Hrvatske, stranac ni jedan. Izuzetak može biti ako nije iz Dalmacije da je produkt moje omladinske škole.

A ako mi uleti neki kvalitetan kroz scouting, onda smije igrat samo za u19 i B ekipu pod uvjetom da je ponikao u klubu iz RH. I on ide u prodaju onda, minute u prvoj ekipi nema.

Nastojat ću tako, ali ako i kiksam reći ću. Iako, ovako mi je zanimljivije. Samo ne znam koliko će trebat da srušim Dinamo jer su vrhunski posloženi i top trenera imaju, a ja već sad osjećam frustracije..  :bo:
bit će bili što su bili

Offline Fićo

• Legenda
  • *
« Odgovori #32 u: 07.11.2018, 00:11:50 »
Interesantna ideja, samo guraj dalje :) Past će i Dinamo...

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #33 u: 07.11.2018, 15:00:29 »
Interesantna ideja, samo guraj dalje :) Past će i Dinamo...

Hvala ti..

Hoće.. ali ne tako skoro čini mi se..  quee
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #34 u: 07.11.2018, 15:34:15 »
Pralija podijeljenih osjećaja gleda na završetak treće sezone na kormilu Hajduka

Iza Nenada Pralije je treća sezona u Hajduku. Javnost sve više prepoznaje kvalitetu ideje, međutim Pralija silno želi biti konkurentniji Dinamu u prvenstvu i smatra da Hajduk mora na terenu pokazati da sve ono što se radi u pozadini ima u konačnici smisla u vidu titula i trofeja.

Treća sezona je izuzetno uspješna u vidu prolaska u skupinu Lige prvaka, što je zaista ogroman financijski i prezentacijski plus za momčad s Poljuda. S druge strane, Dinamo je u prvenstvu bio nedodirljiv zahvaljujući najlošijoj sezoni Hajduka od kada je Pralija na čelu.

U nastavku dijelimo sa Vama sve Hajdukove utakmice iz treće sezone u kojoj je Hajduk jedini iskorak napravio u Europi, dok je HNL ostao bolna tema za splitske "Bile":

1. HNL:

Kup i Europa:

Za kraj, Pralija je zamolio da predstavimo momčad sa kojom će krenuti u 4. sezonu na klupi Hajduka. Napominje kako je još ostalo vremena do kraja prijelaznog roka, te su samim time moguće još neke promjene u ekipi.

Prva momčad Hajduka za sezonu 2021./2022.

Golmani:

Stoperi:

Bekovi:

Vezni:

Napadači:

Pralija je istaknuo kako je ponosan na činjenicu da apsolutno svi u sastavu, izuzev mladog veznjaka Markovića koji je ponikao u školi Hajduka, ulaze u strategiju Kluba koja ističe da članovi prve ekipe moraju biti rođeni u Dalmaciji.

U dogovoru sa Upravom zaključeno je kako je Marković vanserijski talenat koji je od malih nogu u Hajduku te iako je rodom iz Lovrana ima pravo nastupa za prvu momčad.

Time je zaključeno da će se izuzetak u strategiji omogućiti samo igračima koji budu proizvod Hajdukove nogometne škole, ali naglašeno je kako će to biti moguće samo vrhunskim talentima.
bit će bili što su bili

Offline Zvone Boban™

• Admin
  • *
« Odgovori #35 u: 07.11.2018, 16:12:30 »
Pa s ovom ekipom bi trebao napasti prvo mjesto u HNL-u. Ima tu odličnih igrača, pogotovo u obrani i na golu. Čini mi se da jedino nedostaje kvalitetan napadač.

P.S. Marković jedini koji nije rođen u Dalmaciji, ali je dobio desetku na leđa _D

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #36 u: 07.11.2018, 17:05:34 »
Pa s ovom ekipom bi trebao napasti prvo mjesto u HNL-u. Ima tu odličnih igrača, pogotovo u obrani i na golu. Čini mi se da jedino nedostaje kvalitetan napadač.

P.S. Marković jedini koji nije rođen u Dalmaciji, ali je dobio desetku na leđa _D

Nadam se napasti prvo mjesto ove sezone, da.

Doveden je Karlo Butić (kupljen) i Michele Šego na posudbu. Također, Teklić na posudbi jer za polušpica nemam prave kvalitete. Ostaje mi desni bek kao najkritičnija točka, iako solidno odigra Bašić Josip i ima odličan broj asistencija u prošloj sezoni.

Markovića guram da ga dobro prodam..  hi
bit će bili što su bili

Offline Zvone Boban™

• Admin
  • *
« Odgovori #37 u: 07.11.2018, 17:34:36 »
Možeš li dati SS transfera od svake sezone pojedinačno? Zašto si uopće prodavao Šegu i Teklića?

Offline El Nino

• Foi et l'Amour
  • Trener
  • *
« Odgovori #38 u: 07.11.2018, 17:45:12 »
palaversa ri se i nije nesto previse napredovao. Ja sam h drugoj sezoni pa vec ima puno bolje ocjene nego tvoj

Offline franja brat

• Uzmi križ i nosi ga!
  • Admin
  • *
« Odgovori #39 u: 07.11.2018, 17:50:42 »
Možeš li dati SS transfera od svake sezone pojedinačno? Zašto si uopće prodavao Šegu i Teklića?
I ja bi predlozio da u reporte ukljucis ss transfera te sezone

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #40 u: 07.11.2018, 21:22:14 »

Može, šibnem ti večeras ili sutra najkasnije tu.. Bili su nezadovoljni i inzistirali na odlasku..
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #41 u: 07.11.2018, 21:24:03 »
palaversa ri se i nije nesto previse napredovao. Ja sam h drugoj sezoni pa vec ima puno bolje ocjene nego tvoj

Jbg, ti si bolje postavio treninge vjerojatno.
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #42 u: 07.11.2018, 23:18:51 »
Svi transferi:

bit će bili što su bili

Offline melo77

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #43 u: 08.11.2018, 14:30:12 »
Koliku placu imaju Subasic, Strinic i ostali internacionalci i koliko ti to utjece na financije ?

Jesu dosli pokupit lovu po stare dane i ima li ikakve koristi od njih ?

#pivaj

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk

Offline ivanfla

• Fizioterapeut
  • *
« Odgovori #44 u: 08.11.2018, 14:49:02 »
Bilo bi stvarno super da staviš valutu u € jer ovako se stvarno ne percipiraju vrijednosti...

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #45 u: 08.11.2018, 16:02:31 »
Koliku placu imaju Subasic, Strinic i ostali internacionalci i koliko ti to utjece na financije ?

Jesu dosli pokupit lovu po stare dane i ima li ikakve koristi od njih ?

#pivaj

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk

Vidiš gore pod predstavljanjem igrača koliko imaju. Strinić igra mukte praktički, a Suba je u top 3 po plaći.
bit će bili što su bili

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #46 u: 08.11.2018, 16:03:34 »
Bilo bi stvarno super da staviš valutu u € jer ovako se stvarno ne percipiraju vrijednosti...

Razmislit ću o tome. Moja valuta je HRK.  :bo:
bit će bili što su bili

Offline Draženko

• Trener
  • *
« Odgovori #47 u: 08.11.2018, 20:25:20 »
Slazem se. Kad vidim ove brojeve u kunama nista mi ne znaci  :bo:

Offline ico_pag

• Vodonoša
  • *
« Odgovori #48 u: 12.11.2018, 18:27:10 »

Hajduk iz sezone u sezonu raste na svim sferama, ali i dalje izostaje najvažnije - titule.

Ni četvrta sezona Nenada Pralije nije donijela Hajduku toliko željeni naslov prvaka Hrvatske. Hajduk je i iz kupa ispao već u drugom kolu te sezona nije za pamćenje.

Međutim, u Europi je klub s Poljuda izborio prolazak skupine EL, da bi zatim ispao u prvom kolu knock-out faze.

Zanimljivo je da je Pralija na stolu imao ponudu Hrvatske reprezentacije, ali je odlučio odbiti te ponudio objašnjenje:

"Nije moguće kvalitetno raditi na projektu Hajduka i reprezentacije istovremeno. Vidite da u 4 sezone u klubu nisam uspio donijeti toliko željenu titulu prvaka. Obećao sam Upravi na početku da sam čovjek koji je dugoročno rješenje za Hajduk i mislim da sam to ovim potezom dokazao, odbio sam poziv koji se ne odbija i nije mi žao."

Prepoznala je ovu odluku i Uprava te je Pralija produžio vjernost Hajduku.

Što se transfera tiče, ovako je to izgledalo za splitske "Bile":

Utakmice i tablica HNL-a:

Kup HR i Europa:

bit će bili što su bili

Offline Zvone Boban™

• Admin
  • *
« Odgovori #49 u: 12.11.2018, 18:33:42 »
Povećan je zaostatak za Dinamom, rekao bih da je ova sezona korak nazad. To što nema naslova već četiri sezone nije dobra vijest.

P.S. nikad nisam bio fan ovako velikog broja transfera