Autor Tema: I Crociati  (Posjeta: 2445 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fićo

• Legenda
  • *
Odg: I Crociati
« Odgovori #25 u: 25.11.2018, 00:36:14 »
Ne znam šta bih ti rekao, vidjet ćemo rezultate. Ovo je skroz nova ekipa, ne znam šta točno očekivat. Opstanak mislim da neće doći u pitanje.

Offline Sloba

• The Special One®
  • Tekstopisac
  • *
« Odgovori #26 u: 26.11.2018, 14:53:15 »
Koliko ti treba za transfere? :D Ja sam jednom čak i dva dana sa igrom bio u prelaznom roku i odigravanju prijateljskih. Ti koliko vidim si doveo sasvim dobra pojačanja (barem od igrača koji su meni poznati). Prošle sezone jedva izboren opstanak i mislim da ove možeš biti malo bolji po finalnoj poziciji ali videćemo. Kup je iovako dosta nebitno takmičenje ali šteta za eliminaciju. 

Za finalnu poziciju si dobio od saveza samo 900k €? Dosta male novčane nagrade u ligi... i ako je tako na startu, kod mene evo već četvrta sezona i ni malo se onda nije pomerilo (prvak dobija 4.5M €).

Offline llatin

• Global Mod
  • *
« Odgovori #27 u: 03.12.2018, 21:19:48 »
[spoiler]
Koliko ti treba za transfere? :D Ja sam jednom čak i dva dana sa igrom bio u prelaznom roku i odigravanju prijateljskih. Ti koliko vidim si doveo sasvim dobra pojačanja (barem od igrača koji su meni poznati). Prošle sezone jedva izboren opstanak i mislim da ove možeš biti malo bolji po finalnoj poziciji ali videćemo. Kup je iovako dosta nebitno takmičenje ali šteta za eliminaciju. 

Za finalnu poziciju si dobio od saveza samo 900k €? Dosta male novčane nagrade u ligi... i ako je tako na startu, kod mene evo već četvrta sezona i ni malo se onda nije pomerilo (prvak dobija 4.5M €).

Ovisi, nekad mogu za sat-dva, nekad dan-dva. Skautiram igrače kroz cijelu godinu pa bacam na shortlistu najbolje. Al mi se često dogodi da mi tijekom roka bace skauti neki prijedlog za transfer. Tako mi je Coman uletio.[/spoiler]

Parma Calcio 1913
Sezona 2019./20. - izvještaj #5

Prva polusezona gotova. Nema zasad nekog većeg napretka, ali je većina ekipa totalno izjednačena, a i tu je velika prednost pred zonom za ispadanje. I dalje me muči što ovisim o golovima jednog igrača, ali je ove sezone i dalje cilj ostanak u ligi, tako da mogu kroz sezonu tražiti idealnu taktiku.

Ako usporedim prošlu i ovu sezonu, bolji sam za samo jedno mjesto i četiri boda. Za lošiji rezultat možda mogu kriviti i raspored prema kojem sam protiv sebi ravnih uglavnom igrao u gostima. Međutim, moglo je to vrlo lako biti i bolje. Nadam se da će u sljedećoj polusezoni biti osvojeno barem 30 bodova i da ću biti najmanje 10.

Velika većina igrača dobila je priliku za igru, ali zna se tko igra na 9 pozicija, a jedino rotiram krila u nadi da će jedno proraditi kako treba. Vidjet ću može li se kako ojačati momčad tijekom zimskog roka, ali i ovo što imam je dovoljno za ostanak.

Nemam tu što duljiti kad sam igrao jedino u ligi, a i sve se vidi na SS-ovima. Opširniji report bit će na kraju sezone. To je sve zasad. Ukoliko imate kakve prijedloge za dodatni napredak u pisanju ili mislite da sam nešto izostavio, pišite u komentarima. Čitamo se uskoro  hi