Autor Tema: Kako Vam ide? (LLM)  (Posjeta: 51678 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gregor221

• Sakupljač lopti
  • *
Odg: Kako Vam ide? (LLM)
« Odgovori #450 u: 15.05.2015, 13:57:51 »
kad ce taj llm izazov koji se tolko najavljuje, nije se fm posteno upalio mjesecima fali inspiracije

Offline juvefann

• #1 Gianluigi Buffon
  • Legenda
  • *
« Odgovori #451 u: 15.05.2015, 14:20:21 »
Veceras.

Offline lasko911

• Fizioterapeut
  • *
« Odgovori #452 u: 10.06.2015, 22:15:26 »
Jel netko odradio onaj klasični save od Conference N/S do Premiershipa?

Na ovoj verziji mi se to čini relativno težim nego na prijašnjim FM-ovima.
Probao sam i sam nekoliko puta i uvijek ide isti obrazac; prvih par utakmica odlično, onda nesretno prosujem bodove u 2-3 utakmice i sve krene nizbrdo, moral sve lošiji, i dalje stvaramo šanse, ali ih uredno promašujemo, a AI u isto vrijeme dere svojom standardnom 99% realizacijom.

Offline Eric Cartman

• Tu sei tutta la mia vita
  • Trener
  • *
« Odgovori #453 u: 10.06.2015, 22:21:12 »
Jesam ja, i bilo je lagano. Došlo se direkt do Premiershipa uzastopno.
Igral sam i prošlih FM-a tak nekaj, ali sam uglavnom odustal nakon sezone il dvije, pa ne znam reć dal je tad bilo lakše.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds!

Offline lasko911

• Fizioterapeut
  • *
« Odgovori #454 u: 10.06.2015, 22:26:11 »
Sa Stockportom?

Sjećam se tvojih postova da sad ne vrtim nazad, ali čini mi se da si jedan od rijetkih koji je uspio...Prije je puno više ljudi igralo, možda mi se čini. hmm

Offline Eric Cartman

• Tu sei tutta la mia vita
  • Trener
  • *
« Odgovori #455 u: 10.06.2015, 22:28:35 »
Da.

U to vrijeme su i Tulo i Joko igrali, i uspjeli su i oni čini mi se.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds!

Offline Joko

• José Mourinho
  • Admin
  • *
« Odgovori #456 u: 10.06.2015, 23:22:50 »
Ja sam isto bez nekih problema to obavio s Barrowom u 6 sezona. Moglo bi se i nastavit nekad, dobro ste me podsjetili. :D

Offline Tul0

• Članica NATO pakta
  • Trener
  • *
« Odgovori #457 u: 10.06.2015, 23:34:23 »
jesan i ja samo se ne sican sa kojin klubon da me jebes

Offline Joko

• José Mourinho
  • Admin
  • *
« Odgovori #458 u: 10.06.2015, 23:35:56 »
Odvratni Tamworth.

Offline Tul0

• Članica NATO pakta
  • Trener
  • *
« Odgovori #459 u: 10.06.2015, 23:38:18 »
a da, jagnjad

Offline TIR

• Indeficienter
  • Moderator
  • *
« Odgovori #460 u: 17.06.2015, 17:07:10 »
Nakon Malte odlučilo se svratiti do Vanuatua. Tamo sam pokušao na FM13, odustao jer je liga prvaka bila bugovita. Na FM14 došao do pro statusa, ali odustao nakon toga jer je bilo već pred izlazak ovog FM-a. Sada sam odigrao devet sezona u par dana igranja jer je u ligi 14 kola + 5 kup + 7 drugi kup + 3-5 liga prvaka. Od toga ligu i kupove samo instant result jer sam već složio najjaču ekipu u državi odmah nakon prve dvije sezone kad sam igrao ja sve utakmice. OFC Champions league igram sve ja.

Domaća natjecanja osvojim manje-više sva ako ne bude neki pucanj što je često tu jer su finishing, marking i slični ključni atributi obično oko 8-10 kod najjačih igrača... Uglavnom, osim prve sezone liga je osvojena svaki put što znači da se igra Liga prvaka svaki put od tada. Držim neke podatke u doc fileu jer mi je tako preglednije pa je ovo rezime dosadašnjih kontinentalnih natjecanja:

Uvijek u grupi dobijem ultra-jaki Auckland City i dalje ne ide, jer ako i prođem u polufinale, tu me čekaju oni, dvaput zaredom. Inače u O-league idu klubovi iz ovih zemalja:

Novi Zeland je naravno vrh vrhova ovdje. Apsolutni vladari svega, što reprezentacija, što klub(ovi):

Ali ove godine Auckland City nije se kvalificirao i tu sam vidio priliku. Iako također jaki, i jači od nas, drugi klubovi sa NZ poput Waitakere i Team Wellingtona, protiv njih se barem nekako može igrati jer su ipak znatno slabiji.

U grupnoj fazi sam dobio taj Wellington i još dva slabija kluba. Ključ je bila pobjeda u prvom kolu :&

Inače dalje idu tri osvajača skupine i najbolji drugoplasirani (bodovi, gol razlika, broj zabijenih) - tu sam bio ja jer sam se previše opustio i rezerve su popušile zadnje kolo protiv ovog Western Uniteda. To je ipak ispalo genijalno jer sam na taj način pustio njima prvo mjesto radi boljeg omjera sa nama, a ja sam bio najbolji drugoplasirani čime sam izbacio jaki Waitakere United :harmonika

Dalje je sve bilo lakše. Polufinale i Hekari iz Papue Nove Gvineje:

Te finale protiv tog istog Western Uniteda

Ovo bi bili najbolji igrači - inače ovog napadača nije bilo ni na jednoj osim na prvoj utakmici sad u LP...

U međuvremenu sam u siječnju preuzeo Vanuatu U23 i kvalificarao se na Olimpijadu :lockk: Prošao grupu, u finalu Novi Zeland dobio obje utakmice sa manje-više istim igračima kao u mom klubu

Natrag u klub - financije su inače na milijun i parsto tisuća, ali ovo osvajanje znači JAKO JAKO puno. Prvak ide u playoff Svjetskog klupskog prvenstva. Tamo ga čeka većinom ili Australski ili Kanadski predstavnik, ponekada to bude Afrički (Egipat, Alžir većinom). Ako ispadnem u playoffu, to je 400k eura za ispadanje + lova od ulaznica (masivna) jer takvu utakmicu gleda oko 30k ljudi. Znači još sigurno 100-200k na od toga. Ako kojim čudom prođem dalje, idem u polufinale gdje sigurno ispadam, ali onda se igra još utakmica za peto mjesto - nagrada za to je pak 800k eura + još dvije zarade od ulaznica. Ipak, do toga ću jako teško pa se okrećem na onih cca 550-600k eura kad odem van u playoffu. To bi trebalo dići financije na oko 2 milijuna eura što će valjda biti dovoljno za professional status. Inače Tafea i Amical su semi-pro, vrijedili su oko 1.6M (znači oko 1.5M u banci) kada su postali semi-pro.

Cilj otići sa Vanuatuom na SP.

Offline Storm master

• Shadow
  • Trener
  • *
« Odgovori #461 u: 17.06.2015, 17:42:23 »
Svaka čast,vidin da triba imat sriće pa izbjeć novozelandske klubove da bi se osvojilo ali odličan uspjeh  ;)
Daj ss pravila lige Vanuatu i Novog Zelanda  ;-)

We all have our time machines. Some take us back, they're called memories. Some take us forward, they're called dreams.

Offline TIR

• Indeficienter
  • Moderator
  • *
« Odgovori #462 u: 17.06.2015, 17:54:53 »
Ja imam to glupavo pravilo o max 3 stranca u prijavljenoj momčadi... :roll:

EDIT: evo semi-pro je tu

EDIT2: evo Amicala kupio neki sa Papue, vrijede 5 milijuna i profesionalni su !mad!

« Zadnja izmjena: 17.06.2015, 18:41:14 od TIR »

Offline TIR

• Indeficienter
  • Moderator
  • *
« Odgovori #463 u: 18.06.2015, 21:18:22 »
 fejspalm fejspalm fejspalm

Ne žele mi dati pro status, čak sam ih pitao i neće. :lockk:

Offline redS

• The Little Magician
  • Trener
  • *
« Odgovori #464 u: 18.06.2015, 21:24:35 »
A dobro, tek si posto semi-pro, sad jos 5-6 sezona čekat za pro :D

Offline TIR

• Indeficienter
  • Moderator
  • *
« Odgovori #465 u: 12.09.2015, 13:47:56 »

+

+

=

:baklja: :yeah: :harmonika :juznivjetar: :yes:

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #466 u: 13.09.2015, 09:27:47 »
Cestitam na dobri hrezultatima svima koji ih imaju...a ostalima više sreće u novoje sezoni. Htjeo bi se pridruziti LLM pricama pa me zanima gdje ste skinuli logove nizih liga i klubova jer ja imam samo do 2 liga. pozz

Offline TIR

• Indeficienter
  • Moderator
  • *
« Odgovori #467 u: 13.09.2015, 10:10:18 »
Ja imam Shiny megapack od par giga, tu imaš uglavnom grbove za sve igrive klubove na svijetu + još puno puno neigrivih.

http://sortitoutsi.net/graphics/style/10/shiny-logos

Nekad je bio i torrent za to, sad ne nalazim.

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #468 u: 19.09.2015, 09:02:14 »
Hej ekipa pozz. Zanima me samo u koju uopće kategoriju ide igra u Seria B sa Bolognom. :) n
sam siguran baš da je to LLM čisti. :) bio bi super brzi odgovor jer imam danas navečer za igru i nedjelju navečer s tim da od nedjelje nemam interneta pa nisam siguran koliko ću moći stavit infa na forum. HVALA unaprije!!

Offline fabregas33

• Trener
  • *
« Odgovori #469 u: 19.09.2015, 09:33:54 »
Ne spada u nikakvu kategoriju...llm je kad se igra sa najnizom ligom koju je moguce odabrati.

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #470 u: 19.09.2015, 14:26:33 »
Znači po tome HNK Gorica je LLM. dali itko ovdje igra ikakav LLM trenutno a ako ne jeli tko voljan započeti?

Offline ivanfla

• Fizioterapeut
  • *
« Odgovori #471 u: 19.09.2015, 14:40:04 »
da,Gorica je hrvatski LLM

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #472 u: 19.09.2015, 14:45:53 »
Hvala započeo sam ga. možda stavim i koji pic do navečer

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #473 u: 26.09.2015, 12:27:11 »
Krenuo sam LLM sa HNK Goricom sa zakašnjenjem jer sam imao poslovnih obaveza i još ću ih imati sljedeći tjedan tako da ću stavljati postove danas i možda koji sutra. Nisam neki pisac za ovakvo nešto jer mi je ovo prvi post ikada ali eto krećemo od nekud pa ćemo vidjeti što dalje.  :baklja:

Evo još pic. Krenula je liga i ide mi dosta dobro zadovoljan sam. samo jedan poraz zasad. Držim prvo mjesto i doveo sam samo jednoga igrača za obranu jer nemam ništa novaca pa ni za plaće. :) ima 40 godina ali može ovu sezonu odigrat pa ću tražit bolje iduće godine.

Sezona je gotova i jedva sam se spasio otkaza :). završio na 4 mjestu i nisam radio nikakve velike promjene u ekipi. Ovaj transferni rok ću se popotruditi pronaći barem 4 igrača koja će donjeti kvalitetu u ekipu i pokušati barem biti među prva 3 a zadržao sam posao tako da sam obećao osvojiti 11 bodova u sljedećih 5 utakmica. :) znači imam 5 tekmi da ostanem u Gorici. evo dvije slikice gdje se vidi kako sam završio. A krenulo je odlično.

« Zadnja izmjena: 26.09.2015, 15:30:00 od Jimy Raynor »

Offline Jimy Raynor

• Maskota
  • *
« Odgovori #474 u: 26.09.2015, 16:53:20 »
Prva sezona je završila jadno. ništa dobro nisam napravio ali već je druga krenula odlično za mene. iako nema velikih pojačanja jer nisam uspjeo naći nikoga tko je dobar i voljan igrati za malo novaca ali uspjeh je bolji nego u prvoj sezoni već nakon 19 utakmica.