Autor Tema: Prijedlozi  (Posjeta: 7220 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Magister ludi

• The greatest risk is risking nothing at all
  • Trener
  • *
Odg: Prijedlozi
« Odgovori #25 u: 01.08.2012, 23:36:39 »
Bit će obrađen u narednih par dana.  ;)

Offline Rozga

• Uvik kontra!
  • Trener
  • *
« Odgovori #26 u: 10.08.2012, 07:21:42 »
Volio bih vidjeti Stoke City u Taktičkom pristupu ukoliko je moguće.

Offline john_doe

• Not all wonders are lost
  • Legenda
  • *
« Odgovori #27 u: 07.10.2012, 18:37:35 »
Nisamo najbolje podjelili za ovo, ali odrađeno je.. sa nešto zakašnjenja, ali ipak.  :)
“Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.” Bill Shankly

Link

Offline Savvas

• Hvala Ti!
  • Site Admin
  • *
« Odgovori #28 u: 07.10.2012, 18:40:19 »
Ja sam napravio taktiku Hajduka od ove sezone. Barem sam pokušao nekako. Ako je netko za da mu uručim fajl pa da ga analizira. hi
#grčkaprevara

Offline Magister ludi

• Trener
  • *
« Odgovori #29 u: 11.10.2012, 21:16:16 »
Analiziraj sam. Niko neće predstaviti tvoju stvar bolje od tebe samoga ma koliko mislio da je taj drugi više stručan od tebe.
Board FM 2012 taktike i udri.  :)

Offline ElGorrion

• Maskota
  • *
« Odgovori #30 u: 02.03.2013, 21:38:45 »
Arsenal: Ako igrate sa njim, prije svega vam preporucam nekoliko pojacanja, onih koji pasu njihovoj igri. Ovako imaju odlicne igrace. Ali uvijek nesto fali. Ili uigranija obrana ili obrana koja se moze nositi sa svakom ekipom. Golmana po mome se treba dovesti, sigurnog, smirenog nesto kao Reina, Cech (naravno skupi su ali to je najisplativije). Bokovi, lijevi odlican, desni kupiti nekog iskusnijeg. Stoperi, mozda jos jedan takoder iskusniji, brzi, jednostavniji... Veza, uopce ne treba dirati. Sa formacijom 4-2-3-1, ta dva defanzivna su odlicna. Ili Arteta-Diaby ili Arteta-Wilshere iako Wilshere moze i jos gore naravno.Trojka iza spice, nema se tu sto komentirati. Theo, Santi i Lukas svjetske klase. Takoder treba i cista spica, golgeter pravi, vislji, nos za golove... Tipa Lewandovski, Cavani ali i Giroud moze i tu. Ne odvajajte se od 4-2-3-1 jer to je najbolja moguca formacija za ovakav klub. Puno srece ako igrate sa njim, i ganjajte obavezno 1.-2. mjesto lige i LP polufinale ako ne i finale. Pozdrav!!  :cro-man:
COME ON YOU GUNNERS!!

Offline Magister ludi

• Trener
  • *
« Odgovori #31 u: 02.03.2013, 21:39:34 »
Počni čitati čemu koja tema služi.  ;)